150104J400EC Cornell Dubilier CAPACITOR POLY FILM FILM 0.1UF 10%, 400V; CAPACITANCE:0.1 F; CAPACITANCE TOLERANCE: 10%; CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:POLYESTER; VOLTAGE RATING:400V; LIF
Part Nnumber
150104J400EC
Description
CAPACITOR POLY FILM FILM 0.1UF 10%, 400V; CAPACITANCE:0.1 F; CAPACITANCE TOLERANCE: 10%; CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:POLYESTER; VOLTAGE RATING:400V; LIF
Producer
Cornell Dubilier
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword 150104J400EC Cornell Dubilier CAPACITOR POLY FILM FILM 0.1UF 10%, 400V; CAPACITANCE:0.1 F; CAPACITANCE TOLERANCE: 10%; CAPACITOR DIELECTRIC TYPE:POLYESTER; VOLTAGE RATING:400V; LIF)